4.2
2 من 3
روايات رومانسية
Deel 2 in de populaire Rusk University-serie van bestsellerauteur Cora Carmack. Alle delen zijn los van elkaar te luisteren.
Dylan is ervan overtuigd dat ze de wereld een betere plek kan maken, als ze er maar fel genoeg voor strijdt. Om welk goed doel het ook gaat, Dylan staat op de barricaden. Wanneer ze door de politie wordt weggestuurd bij een protest, weigert ze te vertrekken en wordt gearresteerd.
Silas Moore is goed in twee dingen: football en problemen veroorzaken. Na een vechtpartij belandt hij een nachtje in de cel en daar ontmoet hij wereldverbeteraar Dylan. Hij kent dat soort meisjes, denkt hij, die een gebroken jongen zoeken om te repareren. Maar hij is helemaal niet kapot. En hij heeft Dylan echt niet nodig. Of toch wel…?
Spelbreker is het tweede deel in de Rusk University-serie van Cora Carmack. Alle delen spelen zich af op de fictieve Rusk University, en zijn allemaal los van elkaar te lezen. Het eerste deel van de serie heet Op het spel.
Cora Carmack brak door met haar debuut Losing it. In Nederland en Vlaanderen zijn haar boeken en verhalen al meer dan 100.000 keer geluisterd en gelezen.
‘Niemand combineert romantiek en humor zo goed als Cora Carmack!’ – Jennifer L. Armentrout
© 2018 Volt (كتاب صوتي): 9789021415130
© 2017 Love Books (كتاب إلكتروني): 9789021407074
المترجمون: Jeannet Dekker
تاريخ النشر
كتاب صوتي: 18 يوليو 2018
كتاب إلكتروني: 22 يونيو 2017
أكثر من 200000 عنوان
وضع الأطفال (بيئة آمنة للأطفال)
تنزيل الكتب للوصول إليها دون الاتصال بالإنترنت
الإلغاء في أي وقت