Nicolet Steemers

Formaat

De Nederlandse auteur Nicolet Steemers werd geboren in Hengelo (O), studeerde gitaar aan het conservatorium en belandde via het vertalen van toneelstukken en de journalistiek in het schrijversvak. Ze schrijft spannende romans en audioseries.

Haar nieuwste boek, NIEMAND VERDWIJNT DRIE KEER, is het eerste deel van een nieuwe detectivereeks, met de eigengereide Isabel Clement in de hoofdrol.

Ook de twee seizoenen van ELLEN HOLMS zijn detectives en zowel te lezen als te beluisteren op Storytel in o.a. het Engels, Zweeds, Deens, Turks, Koreaans en Arabisch. En in het Nederlands natuurlijk.

Luister/lees nu ook ZACHTE HEELMEESTERS, het verhaal over Mila, die maanden na haar plotselinge verdwijning terugkeerde als een ander mens. Het is de prequel van Niemand verdwijnt drie keer, maar beide boeken kunnen zelfstandig gelezen worden. Zachte heelmeesters is te beluisteren op Storytel en te lezen via http://www.nicoletsteemers.nl/zachte-heelmeesters

Afbeelding: [AUTEURSRECHT]

Boeken van Nicolet Steemers

Bekijken van 50 van de 62 items
Laad meer

Luister en lees nu 14 dagen gratis

Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app. Probeer Storytel nu 14 dagen gratis.

  • Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
  • Elke week honderden nieuwe verhalen
  • Opzeggen wanneer je maar wilt
  • Voor ieder een passend abonnement
Probeer 14 dagen gratis
Cover for Buiten zinnen