Luister en lees nu 45 dagen gratis

Unieke aanbieding: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.

  • Switch makkelijk tussen luisteren en lezen
  • Elke week honderden nieuwe verhalen
  • Voor ieder een passend abonnement
  • Opzeggen wanneer je maar wilt
Probeer 45 dagen gratis
BE - Details page - Device banner - 894x1036
Cover for De broeder

De broeder

5 Beoordelingen

4.4

Series

3 van 14

Taal
Nederlands
Formaat
Categorie

Spanning

De woestijn was niet leeg genoeg voor Odd Thomas. De kok met de griezelige gave – contact met de doden – probeerde zich te verschuilen voor de mensen (levend én dood), maar het woestijnstadje Pico Mundo was toch niet zo rustig als gedacht. Dus trekt Thomas zich terug in een abdij, maar ook hier ziet hij de "bodachs", de wezens die zich ophouden in de buurt van mensen die gaan sterven. Koontz heeft zijn personages intussen volmaakt in de vingers: de karakteriseringen zijn nu zo verrukkelijk, dat het avontuur haast onbelangrijk lijkt. Maar als de horrorkoning de val laat dichtslaan, zal de lezer niet weten wat ‘m overkomt.

Thomas Odd is een 20-jarige kok in een ontbijttent in Pico Mundo. Odd leidt een teruggetrokken leven, omdat hij een complexe gave heeft: hij kan de doden zien en horen. Meer nog, hij ziet schimmige figuren, de bodachs, die zich ophouden in de buurt van mensen die gaan sterven... of moorden. Odd is een optimist die ondanks zijn verontrustende gave het goede in de meeste mensen ziet. Hij doet zijn best om zijn gave te verbergen, omdat de bodachs zich anders tegen hem zouden keren. Dean Koontz schreef 6 romans over deze kok met een speciale gave, die zich geleidelijk ontpopt tot een held in de strijd tegen duistere machten. Tussen boek 4 en 5 passen een paar korte spin-off-boekjes. Na de reeks volgden nog graphic novels over Odd Thomas.

De Amerikaanse auteur Dean Ray Koontz (1945) staat bekend om zijn spannende thrillers die vaak een vleugje horror, fantasy, science fiction of satire bevatten. Veel van zijn werken bereikten de New York Times-bestsellerlijst, waarvan meerdere direct op nummer één binnenkwamen. Dit maakt hem tot een van de grootste New York Times-bestsellerauteurs ter wereld. In totaal heeft hij maar liefst 105 boeken geschreven waarvan er meer dan zestig in het Nederlands te lezen zijn. Zijn boeken zijn wereldwijd meer dan 500 miljoen keer verkocht.

© 2022 SAGA Egmont (Ebook): 9788726504545

Vertalers: Henny van Gulik

Verschijnt op:

Ebook: 24 februari 2022

Anderen genoten ook van...

Maak je keuze:

  • Voor ieder een passend abonnement

  • Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past

  • Download verhalen voor offline toegang

  • Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen

Meest gekozen

Unlimited

Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.

€13.99 /30 dagen

14 dagen gratis
  • Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks

  • Altijd opzegbaar

Probeer 45 dagen gratis

Premium

Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.

€9.99 /30 dagen

14 dagen gratis
  • Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks

  • Altijd opzegbaar

Probeer 7 dagen gratis

Flex

Voor wie Storytel wil proberen.

€7.99 /30 dagen

  • Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur

  • Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks

  • Altijd opzegbaar

Begin nu

Family

Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.

Vanaf €18.99 /maand

14 dagen gratis
  • Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks

  • Altijd opzegbaar

Jij + 1 familielid2 accounts

€18.99 /30 dagen

Probeer 14 dagen gratis