Unieke aanbieding: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
Romans literatuur
Joop Waasdorp emigreerde in 1956 naar Australië, maar in 1961 keerde hij terug naar Amsterdam. Na een aantal publicaties over zijn Australische herinneringen in Podium debuteerde hij in 1965 met zijn eerste bundel Het naakte leven. Onmiddellijk werd zijn talent voor vertellen herkend. C. Buddingh’ noemde hem ‘de Nescio van de have-nots’, en hij werd vergeleken met Elsschot.
Waasdorps verhalen worden gekenmerkt door een ontgoochelde visie op het leven, maar met humor als reddingsboei, een afkeer van de zwaarwichtigheid en dikdoenerij en een bevreemde observatielust. In deze verzameling zijn de bundels Welkom in zee!, Het naakte leven, Het lot van de kunst en Verspreide verhalen opgenomen.
De royalty opbrengsten van deze uitgave komen geheel ten goede van Stichting Brooke Hospital for Animals Nederland – www.brooke.nl
© 2024 J.M. Meulenhoff (Ebook): 9789460922305
Verschijnt op:
Ebook: 15 januari 2024
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
€13.99 /30 dagen
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
€9.99 /30 dagen
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
€7.99 /30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
Vanaf €18.99 /maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
€18.99 /30 dagen
Nederlands
België
