Tijdelijke zomeractie: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. De aanbieding loopt t/m 11 augustus. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
In het heerlijke korte verhaal 'Drie brieven' van familieromanauteur Greetje van den Berg wordt de relatie tussen moeder Barbara en dochter Maartje flink op de proef gesteld.
‘Drie brieven’ van Greetje van den Berg is een aangrijpend verhaal over Barbara, die met haar dochter Maartje naar een plek reist waar voor haar speciale jeugdherinneringen liggen. Maartje vindt het er echter doodsaai, en het tripje lijkt de moeder-dochterband geen goed te doen. Maar dan gebeurt er tijdens een bergwandeling iets waardoor alle stroefheid in één klap verdwijnt. ‘Drie brieven’ is een meeslepend kort verhaal van Greetje van den Berg. Eerder verscheen van haar hand onder andere ‘Eén vonk’ en ‘De vader van Luca’.
© 2020 Z&K (Ebook): 9789020540000
Publicatiedatum
Ebook: 24 juli 2020
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België