Descubre un mundo infinito de historias
3
Terror y Suspenso
Tomas Ross is al meer dan dertig jaar een van de meest toonaangevende thrillerauteurs in ons land. Hij is de Godfather van de Nederlandse faction; in zijn spannende en gedurfde thrillers balanceert hij op de scheidslijn tussen feit en fictie.
Vele politieke kwesties nam hij al onder vuur en ook het koningshuis ontkomt niet aan zijn kritische oog en scherpe pen.
In Kort zijn twintig van Ross’ beste verhalen voor het eerst gebundeld in één uitgave. Twintig verhalen over kleine criminaliteit en georganiseerde misdaad, de bvd en het koningshuis, stom toeval en het werk van een meesterbrein. Twintig verhalen die waar gebeurd (hadden kunnen) zijn. Een meesterproef van een schrijver op de toppen van zijn talent.
© 2011 Cargo (Libro electrónico): 9789023472315
Fecha de lanzamiento
Libro electrónico: 3 de junio de 2011
Más de 1 millón de títulos
Modo sin conexión
Kids Mode
Cancela en cualquier momento
La vida es mejor con un audiolibro.
CLP 7990 /mes
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Español
Chile
