Descubre un mundo infinito de historias
Religión y espiritualidad
Een boek waarin je Spurgeon van een heel andere kant leert kennen!
In dit boek neemt Charles Haddon Spurgeon (1834-1892) je in een bijzondere verzameling brieven mee op reis. Eerst door de Engelse bossen. Daarna via Frankrijk, België en Duitsland naar de Alpen, Venetië, Rome en de indrukwekkende Vesuvius. Ga mee - en leer de bekende Engelse prediker van een heel andere kant kennen!
Spurgeon schrijft gevat en beeldend, met liefde voor het geschreven woord. In zijn brieven spreekt zijn liefde voor natuur, cultuur en geschiedenis. Maar meer nog: tijdens zijn vakantie brengt de rust die hij vindt in de schepping hem dichter bij de Schepper. Een preek die hij houdt in de zomer van 1871, over Psalm 104, spreekt boekdelen.
In zijn brieven vertelt Spurgeon hoe de wereld om hem heen er in zijn tijd uitziet. De vele illustraties in dit boek maken dat beeld alleen nog maar sprekender.
Deze publicatie is samengesteld door de Amerikaanse kerkhistoricus Kevin Belmonte.
© 2024 De Banier (Ebook): 9789402911442
Traductores: T. van der Plas
Fecha de lanzamiento
Ebook: 5 de diciembre de 2024
Más de 1 millón de títulos
Modo sin conexión
Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Escucha y lee sin límites.
1 cuenta
Acceso ilimitado
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Español
Chile