Biografía
In deze volledig herziene en sterk uitgebreide editie van zijn spraakmakende essay Onbehagen legt Bas Heijne de wereld van nu op de sofa en werpt een ontluisterend nieuw licht op de huishouding van onze beschaving.
Bas Heijne is schrijver, essayist en columnist voor NRC Handelsblad. Hij schreef veelbesproken essays als Moeten wij van elkaar houden? (2011) en Mens/Onmens (2020; negende druk).
'Een van de scherpste denkers van onze tijd.' Rutger Bregman
'Een schitterend essay!' Adriaan van Dis
'Een scherp en intelligent, toegankelijk en geestig geschreven pamflet over het onbehagen in onze samenleving.' de Volkskrant
'Heijne is Nederlands beste tijdgeestfluisteraar.' Filosofie Magazine
'Bas Heijne is een schrijver met een bijzondere positie als columnist en essayist, die over een enorme verscheidenheid aan actuele onderwerpen en kwesties schrijft. Hij schrijft als een denker en denkt als een lezer.' Juryrapport P.C. Hooft-prijs 2017
© 2020 Prometheus (Ebook): 9789044646238
Fecha de lanzamiento
Ebook: 13 de octubre de 2020
Más de 1 millón de títulos
Modo sin conexión
Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Empieza el año con un audiolibro.
$169 /mes
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Escucha y lee sin límites a un mejor precio.
$1190 /año
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Perfecto para compartir historias con toda la familia.
Desde $259 /mes
Acceso a todo el catálogo
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
$259 /mes