Descubre un mundo infinito de historias
Woesten brengt ons naar de Vlaamse klei, waar de negentiende eeuw ten einde loopt. In het dorp huwt Elisabeth, dochter van de smid, met de jonge arts Guillaime Duponselle. Het zal geen gelukkig huwelijk worden. Als Elisabeth acht maanden later van een tweeling bevalt, blijkt de eerstgeborene een prachtige zoon, Valentijn. Het tweede kind is zo mismaakt dat Guillaume weigert hem een naam te geven. Toch blijft Nameloos in leven. Omdat zijn verschijning zijn vader en de dorpelingen doet huiveren, gaat Nameloos gesluierd door het leven. Dan doet de Eerste Wereldoorlog zijn intrede. Woesten vertelt het broeierige verhaal vol dorpsgefluister achtereenvolgens vanuit Elisabeth, Guillaume, Valentijn en Nameloos. Voor alle vier pakt de toekomst anders uit dan verwacht.
Kris Van Steenberge (1963) is (toneel)schrijver, regisseur en docent. Verhalen van zijn ooit inwonende grootvader over de `Groote Oorlog vormen de kiem voor zijn debuutroman Woesten.
'Een debutant die je meteen van je sokken blaast. Betoverend. Van Steenberge heeft geen inkt in zijn pen maar buskruit. Betoverend mooi. Prachtig.' Boekhandelspanel DWDD
'Woesten lijkt wel uit een andere tijd te komen maar is een verrassende en actuele meesterzet.' Erik Vlaminck
© 2013 Pelckmans (Ebook): 9789460012020
Fecha de lanzamiento
Ebook: 22 de agosto de 2013
Más de 1 millón de títulos
Modo sin conexión
Kids Mode
Cancela en cualquier momento
La vida es mejor con un audiolibro.
$169 /mes
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Escucha y lee sin límites a un mejor precio.
$1190 /año
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Perfecto para compartir historias con toda la familia.
Desde $259 /mes
Acceso a todo el catálogo
Modo sin conexión + Kids Mode
Cancela en cualquier momento
$259 /mes
Español
México
