Fragment
De flirtcursus - Laura de Koning

De flirtcursus

De flirtcursus

4,08 139 5 Schrijver: Laura de Koning Voorlezer: Carly Wijs
Beschikbaar als audioboek.
Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

In De flirtcursus van Laura de Koning heeft Ted haar buik vol van de liefde, ze heeft heel andere zorgen nu ze er met haar twee dochters alleen voor staat. Hoe moet ze de huur voor de komende maand bijvoorbeeld betalen? En wanneer heeft ze eens een moment voor zichzelf? Vriendin en fitgirl Soraya is al járen op zoek naar een leuke man, maar het lijkt alsof ze alleen maar hopeloze types tegenkomt. Samen komen ze op het idee om een flirtcursus voor mannen op te zetten. Ted bedenkt een slim concept, het móét wel een succes worden. Dat niet alles zich laat plannen, merken ze allebei al snel.

Laura de Konings De flirtcursus is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen.
Taal: Nederlands Categorie: Romance Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Uitgeverij AmboAnthos
Verschenen: 2018-03-05
Lengte: 7U 8M
ISBN: 9789026344091
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.

Maak hier je account aan