Fragment
Twee broers uit Auschwitz - Malka Adler

Twee broers uit Auschwitz

Twee broers uit Auschwitz

4,63 82 5 Schrijver: Malka Adler Voorlezer: Frank Rigter
Luisterboek.
In 'Twee broers uit Auschwitz' vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van 'Eindstation Auschwitz', 'De keuze' en 'Mijn naam is Selma'.

Hongarije, 1944. De Joodse broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Maar op een dag stormen de nazi’s het dorp binnen... Dov en Yitzhak overleven de holocaust, bouwen een bestaan op in Israël en zwijgen over wat ze meemaakten. Zes decennia later verbreken de broers eindelijk de stilte. Met hun oude buurmeisje Malka praten ze voor het eerst over hun rauwe herinneringen aan de verschrikkingen – opdat het nooit vergeten zal worden.

'Dit boek is hard. Pijnlijk. Het schreeuwt het uit. Het is ondraaglijk. Maar we moeten dit lezen, dat is absoluut noodzakelijk.' – Leah Roditi, At Magazine
Taal: Nederlands Categorie: Non-fictie Vertaler:

Meer info over het luisterboek:

Uitgeverij: Mozaiek
Verschenen: 2020-08-25
Lengte: 14U 30M
ISBN: 9789023960119
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.

Maak hier je account aan