Fragment
Ik tel tot tien - Linda Green

Ik tel tot tien

Ik tel tot tien

3.95 429 5 Schrijver: Linda Green Voorlezer: Beatrice van der Poel
Beschikbaar als audioboek.
De nachtmerrie van elke ouder: je kind kwijtraken terwijl je even niet oplet Voor de lezers van Paula Hawkins, Gillian Flynn en Sophie Hannah Een, twee, drie… Lisa Dale doet haar ogen dicht en telt, klaar voor een spelletje verstoppertje in de drukke speeltuin. Als ze haar ogen weer opendoet, is haar vierjarige dochter Ella weg. Verdwenen zonder een spoor achter te laten. De -politie, de media en Lisa's familie – niemand heeft een idee wie de dader kan zijn. Maar wat als de dader geen vreemdeling is? Wat als degene die het gedaan heeft denkt een goede daad te verrichten? En wat als Lisa's kleine meisje voor altijd is verdwenen? In een paar tellen kun je alles kwijtraken… De pers over Ik tel tot tien 'Angstaanjagende, briljante plot.' Emily Barr 'Een ambitieus uitgangspunt dat perfect ten uitvoer is gebracht.' The Lady 'Een geweldige en provocerende thriller die onder je huid gaat zitten.' Sun
Taal: Nederlands Categorie: Spanning Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Boekerij
Verschenen: 2019-02-03
Lengte: 9U 40M
ISBN: 9789052860527
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan