Fragment
Hoe tem je een miljonair - Jessica Clare

Hoe tem je een miljonair

Hoe tem je een miljonair

3.7721518987341773 79 5 Schrijver: Jessica Clare Voorlezer: Felicia Dalwegen
Beschikbaar als audioboek.
Tienduizenden lezers genoten van de zes begeerlijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serie Voor de lezers van Jennifer Probst, Audrey Carlan en Sylvia Day Edie is een veeleisende kattentherapeut die het niet zo op mensen heeft. Magnus is een controlfreak die fortuin heeft gemaakt als game-ontwikkelaar. Als ze elkaar ontmoeten op het gemaskerde bal voor de verloving van hun vrienden Gretchen en Hunter, is de afkeer wederzijds. Helaas voor hen – en iedereen om hen heen – zitten ze door de voorbereidingen voor het huwelijk nog wel een tijdje met elkaar opgescheept. Maar als Magnus' jongere broer valt voor Edies zus, smeekt hij zijn broer om hulp om haar voor zich te winnen. Als Magnus de kattige Edie kan bezighouden, heeft zijn broer tijd om haar zus te verleiden. Natuurlijk is Magnus totaal niet geïnteresseerd, maar Edie is… intrigerend. En koppig. En slim. En sexy. En misschien hebben ze toch meer met elkaar gemeen dan ze dachten… Over De maagd en de miljonair 'Prachtig verhaal! Geweldig einde!' ***** 'Noem het een guilty pleasure, maar ik geniet zó enorm van deze hotte hedendaagse sprookjes!' ***** 'Een boek van Jessica Clare is altijd goed.' *****
Taal: Nederlands Categorie: Erotische fictie Serie: Miljonairs en bruidsmeisjes: 1 Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Boekerij
Verschenen: 2019-07-08
Lengte: 8U 37M
ISBN: 9789052861616
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan