Aanzoek bij Tiffany's - Sarah Morgan

Aanzoek bij Tiffany's

Aanzoek bij Tiffany's

4 7 5 Schrijver: Sarah Morgan
E-book.
Overdag is Matilda serveerster in New York, maar 's avonds schrijft ze verhalen met onbevreesde vrouwen in de hoofdrol. Op het moment dat ze de onweerstaanbare miljonair Chase Adams ontmoet, besluit ze de rol van haar aantrekkelijkste personage aan te nemen. Voor één nacht voelt Matilda zich zekerder dan ooit. Zal een afspraakje bij New Yorks bekendste juwelier, Tiffany's, haar dromen werkelijkheid laten worden?

Aanzoek bij Tiffany's is de opmaat naar de nieuwe Manhattan-serie van New York Times bestsellerauteur Sarah Morgan. Deze ultieme feelgoodromans, die zich afspelen in hartje New York, zijn stuk voor stuk uitstekend op zichzelf te lezen, maar vormen ook als reeks een sterk geheel. Morgan heeft een groot talent voor verslavende feelgoodverhalen. Een must read voor fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella!
Taal: Nederlands Categorie: Romance Vertaler: Carola Bijlsma

Meer info over het e-book:

Uitgeverij: HarperCollins Holland
Verschenen: 2017-07-18
ISBN: 9789402754483
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.

Maak hier je account aan