Fragment
De loopjongen - Andrew Gross

De loopjongen

De loopjongen

3.3333333333333335 15 5 Schrijver: Andrew Gross Voorlezer: Ad Knippels
Beschikbaar als audioboek.
De loopjongen (The Button Man) van Andrew Gross is een fascinerende familiegeschiedenis die historische feiten vermengt met spanning. De Joodse broers Rabishevsky groeien in grote armoede op in het New York van de jaren 20 en 30. Morris, de jongste en meest ambitieuze, maakt snel carrière binnen de kledingindustrie. Al op 21-jarige leeftijd runt hij de business, samen met zijn broer Sol. Broer Harold raakt echter verzeild in de gangs van Lower East Side en uiteindelijk in de joodse maffia. Naarmate de zaak van Morris en Sol groeit, komen ze steeds vaker hard in aanvaring met de vakbond die in handen is van de meest gevreesde gangster van de stad, voor wie hun broer Harold een van de loopjongens is. Een harde confrontatie tussen de broers is onvermijdelijk... Voor fans van The Sopranos en Boardwalk Empire Andrew Gross schreef een groot aantal thrillers die wereldwijd vertaald zijn. Voorgaande boeken als ‘Alleen hij’ en ‘De saboteur’ werden overladen met lof van zowel pers als lezers. Voor ‘De loopjongen’ baseerde Andrew Gross zich op het levensverhaal van zijn grootvader.
Taal: Nederlands Categorie: Misdaad Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Uitgeverij De Fontein
Verschenen: 2019-08-30
Lengte: 12U 2M
ISBN: 9789026149764
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan