930 Reviews
4.33
Serie
Deel 3 van 3
Taal
Nederlands
Categorie
Romans
Lengte
7U 48M

Vrienden voor het leven

Auteur: Astrid Harrewijn Voorlezer: Peggy Vrijens Luisterboek

De hoofdpersonen uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) en Daar heb je vrienden voor keren allemaal terug in dit los te beluisteren vervolg.

Voor lezers van David Nicholls en Graeme Simsion.

Een maand vakantie, misschien zelfs twee. Dat is wat Kiki, succesvol als handige intermediair in de kunstwereld, zich heeft voorgenomen als de spraakmakende tentoonstelling van Jeff Koons eindelijk opent in het Stedelijk. Maar de tentoonstelling ontaardt in een politieke rel, en in plaats van op een tropisch strand belandt Kiki in een achtbaan van gebeurtenissen waar ze geen grip op krijgt.

Ondanks de onvoorwaardelijke steun van haar vrienden en van de trouwe klusjesman, gaat het vanaf dat moment bergafwaarts met haar carrière. Wanneer ze uiteindelijk een tijdje van de radar verdwijnt in een afkick-kliniek, komt ze tot een verhelderend inzicht: ze leeft het leven te snel. Maar om dat te veranderen en the art of slow living écht te leren omarmen, is meer nodig dan goede voornemens alleen..

© 2017 Storytel Publishing NL (Luisterboek) ISBN: 9789462535152

Ontdek meer