Een aangrijpend familieverhaal over verlies en de zoektocht naar acceptatie. Maar het is ook een tragikomisch portret over botsende culturen en de bijzondere uitdagingen van openbare kunst.
Tien jaar nadat Hans vermist is geraakt keert Rein Madsen terug naar Bonsterholm. Aanleiding is de sloop van de Sfinx: het omstreden standbeeld dat zijn vader Leopold voor het eiland heeft ontworpen. Terwijl de Holmers erop toezien dat het door hun zo gehate beeld met de grond gelijk wordt gemaakt, zoekt Rein naar het antwoord dat hem terug naar het eiland heeft gedreven: wat is er tien jaar daarvoor met zijn jongere broer gebeurd?
Marco van Houwelingen (1988) debuteerde op 25-jarige leeftijd met zijn roman Aangeschoten wild, waarvoor hij de Coffee Company Book Award ontving. In 2020 verscheen zijn tweede roman De dagen samen, die eveneens goed werd ontvangen. Zijn korte verhalen verschenen in meerdere literaire tijdschriften.
© 2024 LuisterEffect (كتاب صوتي): 9789464934656
© 2024 Ellessy, Uitgeverij (كتاب إلكتروني): 9789464932591
تاريخ النشر
الكتاب الصوتي: ٢٥ يونيو ٢٠٢٤
الكتاب الإلكتروني: ٨ فبراير ٢٠٢٤
أكثر من 200000 عنوان
وضع الأطفال (بيئة آمنة للأطفال)
تنزيل الكتب للوصول إليها دون الاتصال بالإنترنت
الإلغاء في أي وقت