Provlyssna
The Bookshop on the Corner - Jenny Colgan

The Bookshop on the Corner

The Bookshop on the Corner

4.1011959521619135 1087 5 Författare: Jenny Colgan Inläsare: Lucy Price-Lewis
Finns som ljudbok.
Nina Redmond is a librarian with a gift for finding the perfect book for her readers. But can she write her own happy-ever-after? In this valentine to readers, librarians, and book-lovers the world over, the New York Times-bestselling author of Little Beach Street Bakery returns with a funny, moving new novel for fans of Meg Donohue, Sophie Kinsella, and Nina George’s The Little Paris Bookshop.
Språk: Engelska Kategori: Romaner Översättare:

Mer info om ljudboken:

Förlag: HarperCollins
Utgiven: 2016-09-20
Längd: 9T 13M
ISBN: 9780062643216
Kommentarer

Ha alltid en bra bok på gång – lyssna och läs på dina egna villkor

Läs och lyssna på så många böcker du orkar! Ladda ner böcker offline, välj sagor till barnen eller prova en bok du inte visste att du ville höra. Helt enkelt den bästa digitala bokupplevelsen du kan få.
Prova fritt i 14 dagar