Provlyssna
The Bookshop on the Corner - Jenny Colgan

The Bookshop on the Corner

The Bookshop on the Corner

4,08 2140 5 Författare: Jenny Colgan Uppläsare: Lucy Price-Lewis
Ljudbok.
Nina Redmond is a librarian with a gift for finding the perfect book for her readers. But can she write her own happy-ever-after? In this valentine to readers, librarians, and book-lovers the world over, the New York Times-bestselling author of Little Beach Street Bakery returns with a funny, moving new novel for fans of Meg Donohue, Sophie Kinsella, and Nina George’s The Little Paris Bookshop.
Språk: Engelska Kategori: Romance Översättare:

Mer info om ljudboken:

Förlag: HarperAudio
Utgiven: 2016-09-20
Längd: 9T 13min
ISBN: 9780062643216
Kommentarer

Ljudböcker och e-böcker för alla tillfällen.

När du börjar med Storytel får du allt. Du njuter obegränsat av hur många ljudböcker och stories du vill. Vi fyller på med nytt varje dag och du kan lyssna och läsa offline precis när det passar dig.

Starta 14 dagar gratis