Thrillers
Een razend spannende nieuwe zomerthriller voor de lezers van Linda van Rijn, Noortje Brink en Kiki van Dijk.
Elles is vrij. Na een jarenlange vechtscheiding is ze eindelijk af van haar overspelige ex Michel. Dat mag gevierd worden, dus als haar vriendin Regina vraagt of ze een weekje meegaat naar het Spaanse Begur, zegt ze meteen ja.
De Spaanse kustplaats vormt de ideale ontsnapping: zee en strand worden afgewisseld door betoverende, eeuwenoude architectuur. Elles en Regina worden al snel meegevoerd in het Fira d’Indians, een kleurrijk straatfeest dat elk jaar in Begur plaatsvindt. Ondanks de vrolijke stemming in de stad bekruipt Elles toch een ongemakkelijk gevoel. Ze krijgt vreemde blikken toegeworpen van de locals, en haar ex blijft haar maar berichtjes sturen, ondanks het contactverbod. En waarom lijkt het alsof er elke keer dat ze omkijkt er net iemand uit haar blikveld wegglipt?
Tussen de gepleisterde witte villa’s en feestende vakantiegangers laait een oude vete weer op en wordt Elles geconfronteerd met een onmogelijke beslissing.
© 2026 Luitingh Sijthoff (Audiobook): 9789021062334
Release date
Audiobook: 16 June 2026
Over 950 000 titles
Kids Mode (child safe environment)
Download books for offline access
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
S$12.98 /month
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
S$69 /6 months
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
S$119 /year
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to share stories with family and friends.
Starting at S$14.90 /month
Unlimited listening
Cancel anytime
S$14.90 /month