Step into an infinite world of stories
Non-Fiction
‘Toby Muses strak geschreven verslag van zijn intieme zoektocht door de narcowereld van Colombia is zowel boeiend als onver getelijk. Met Kilo heeft cocaïne nu zijn eigen Dispatches. Gewoon kickass.’ – The New Yorker
Maak kennis met Maria. Ze ziet zichzelf niet als een crimineel. Ze is gewoon een boer die een gewas verbouwt waar ze geen geld aan verliest: coca. En met Cachote, die bidt dat zijn kogels hun doel treffen. Want als hij mist, moet hij verantwoording afleggen aan het kartel dat hem betaalt om hun vijanden uit te schakelen. Met Pedro, die werkt in een laboratorium dat diep in de jungle verborgen is. Waar cocabladeren verwerkt worden tot cocapasta, nog maar één stap verwijderd van het eindproduct: cocaïne. En met Alex, die beslist waar de drug naartoe wordt verscheept.
Kilo beschrijft de bloedstollende reis van een kilo cocaïne, vanaf de bron in de oerwouden van Colombia naar de drugsmaffia in de Amerikaanse en Europese steden. Onderweg gaat de kilo door de handen van boeren, laboranten, huurmoordenaars, duikbootpiloten, drugsbaronnen en hun minnaressen. Dit zijn de narco’s in de 21ste eeuw.
‘Een onverbiddelijke, tragische maar onmisbare onthulling van de eindeloze oorlog tegen drugs.’ – Kirkus Reviews
© 2021 Volt (Ebook): 9789021426228
Translators: Theo Schoemaker
Release date
Ebook: 25 March 2021
Over 950 000 titles
Kids Mode (child safe environment)
Download books for offline access
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to share stories with family and friends.
2-3 accounts
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
2 accounts
S$14.90 /monthEnglish
Singapore