Gestalkt
- Autores
- Narrador
- Editorial
- 52 calificaciones
3.9
- Colecciones
74 de 81
- Duración
- 6 h 5 m
- Idioma
- Holandés
- Formato
- Categoría
Biografías
‘Volgens mij zijn er maar drie dingen die hem kunnen stoppen: zijn dood, mijn dood of dat hij wordt ontmaskerd en gearresteerd.’
‘Aan de geile Ayse!’ Zodra ze de eerste paar regels heeft gelezen, gooit ze de brief op de grond. Bijna vijf jaar geleden kreeg ze het eerste telefoontje; vier jaar geleden volgde de eerste brief. Toch hebben zij en de politie nog altijd niet kunnen achterhalen wie hij is.
Intussen weet hij behoorlijk veel over haar. In zijn weerzinwekkende brieven beschrijft hij bijvoorbeeld wat ze op een bepaald moment aanhad en het humeur van haar dochter tijdens hun wandeling van de kinderopvang naar huis. Hij bevindt zich duidelijk in haar buurt. Maar waar?
Na jaren van walgelijke telefoontjes en smerige brieven, bereikt de psychische terreur een nieuw niveau. Op openbare plaatsen laat hij obscene boodschappen achter en hangt hij briefjes op met haar naam en telefoonnummer, waarop staat dat ze seksuele diensten aanbiedt.
Gestalkt is het verhaal van Ayse Johansson over hoe ze bijna twee decennia onder verschrikkelijke druk leefde en wat er gebeurde toen ze eindelijk werd bevrijd.
Johan Ekfeldt, Ayses co-auteur, werkt als journalist in Zweden. Ayse Johansson (geboren in 1977) leidt nu een veilig leven met haar gezin buiten de Zweedse plaats Norrköping.
© 2026 Lind & Co (Audiolibro): 9789189974241
© 2026 Lind & Co (Libro electrónico): 9789493285170
Fecha de lanzamiento
Audiolibro: 8 de junio de 2026
Libro electrónico: 8 de junio de 2026
- Comerás flores Lucía Solla Sobral
- Yesteryear Caro Claire Burke
- La Biblioteca de la Medianoche (AdN) Matt Haig
- La mala hija Pedro Martí
- Zodiac Academy 1. El despertar Susanne Valenti, Caroline Peckham
- Llevará tu nombre Sonsoles Ónega
- El club de las indomables: Por la autora de Criadas y señoras Kathryn Stockett
- La novia gitana (Inspectora Elena Blanco 1) Carmen Mola
- Lady Mayfield Julie Klassen
- El baile de las criadas: Premio de Novela Fernando Lara 2026 Marta Platel
- Los Huérfanos Carmen Mola
- Una corte de alas y ruina: Una corte de rosas y espinas 3 Sarah J. Maas
- La historia perdida de Eva Fuentes Chanel Cleeton
- Malditos Arturo del Burgo
- 25 últimos veranos Stephan Schäfer
Explora nuevos mundos
Más de 1 millón de títulos
Modo sin conexión
Kids Mode
Cancela en cualquier momento
Unlimited
Escucha y lee sin límites.
$7.99 /mes
1 cuenta
Acceso ilimitado
Escucha y lee los títulos que quieras
Modo sin conexión + Modo Infantil
Cancela en cualquier momento
