Tijdelijke zomeractie: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. De aanbieding loopt t/m 11 augustus. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
1 of 1
Non-fictie
In Alles over documentaires en nog veel meer geeft filmregisseur Jan Vromman een overzicht van de kwesties en discussies waarmee documentairemakers in aanraking komen. Vanuit zijn ervaring als maker en docent gaat de auteur in op terugkerende vragen over de eigenheid van schoonheid, engagement, vernieuwing, de markt, de verhouding tot het audiovisuele en de ethische omgang met de werkelijkheid en mensen. Daarbij overziet hij het gehele landschap van genres, stijlen en nieuwe media en reikt hij sleutels voor catalogeren aan. Dit artistiek-pedagogisch project is ook een persoonlijk verhaal over de omgang met het medium film en bovenal een erudiet pleidooi voor de documentaire als kunstvorm.
Alles over documentaires en nog veel meer is het tweede deel van de auteur zijn doctoraat in de kunsten. Het artistieke luik betrof de documentairefilm De geschiedenis van het varken (in ons).
© 2021 ASP - Academic and Scientific Publishers (Ebook): 9789461172525
Publicatiedatum
Ebook: 20 oktober 2021
Tags
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België