Tijdelijke zomeractie: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. De aanbieding loopt t/m 11 augustus. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
Geschiedenis
Na het ineenstorten van het Derde Rijk wist een groot aantal nazi's, waaronder Adolf Eichmann, Josef Mengele, Franz Stangl en Klaus Barbie, Europa te ontvluchten. Met hulp en steun van priesters in Rome wisten deze nazikopstukken via goed verborgen sluiproutes te ontsnappen of zich te verstoppen in burchten in de Oostenrijkse Alpen.
Guy Walters reisde de hele wereld over om de ontsnappingroutes van de nazikopstukken te achterhalen. En hij onderzocht wat er gebeurde met degenen die wisten te ontsnappen. Ook vertelt hij over de succesvolle en minder succesvolle pogingen om nazi's terecht te stellen.
Walters vraagt zich af of het mysterieuze Odessa-netwerk echt heeft bestaan, zet vraagtekens bij de verdiensten van Simon Wiesenthal en onthult de manier waarop sommige nazikopstukken aan hun veroordeling wisten te ontkomen doordat de geheime diensten van de geallieerde landen hen rekruteerden als informant.
Voor dit boek heeft Guy Walters uitgebreid gesproken met nazi-jagers, nazi's en geheimagenten. Ook deed hij grondig onderzoek in archieven in Duitsland, Groot-Brittannië, de Verenigde Staten, Oostenrijk en Italië. Al deze informatie verwerkte hij tot een meeslepend boek dat deze belangrijke periode uit de geschiedenis tot leven brengt.
© 2022 Spectrum (Ebook): 9789000333783
Publicatiedatum
Ebook: 1 oktober 2022
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België