Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app. Ontdek Storytel nu.
Baron Essenbach vertelt Alex en oom Ben over de volgens een legende vervloekte familie Kratzensteins. Kan Alex de geheimen achter de vloek ontrafelen? Deel 4 van Dader op het spoor.
Dodemansrit is het vierde deel in de whodunitserie Dader op het spoor van Sam Sedgman en M.G. Leonard, de auteur van onder meer Keverjongen. Voor treinfanaten en detectives vanaf 9 jaar. Met illustraties van Elisa Paganelli.
Na een raadselachtig sterfgeval in de familie roept baron Essenbach de hulp in van Alex en oom Ben. Ze nemen de Eurostar naar Parijs, waar de baron hen vertelt over een griezelig mysterie. De familie van zijn vrouw, de Kratzensteins,
zijn invloedrijke spoorwegmagnaten; schathemeltje rijk! Maar volgens een oude legende zijn ze ook vervloekt.
Vermomd als verre familieleden nemen Alex en oom Ben de trein naar de top van de Brockenberg. Daar raken ze ingesneeuwd. Kunnen ze de geheimen ontrafelen voordat het noodlot toeslaat?
© 2023 De Fontein Jeugd (Luisterboek): 9789026156830
© 2023 Uitgeverij De Fontein (Ebook): 9789026156823
Vertaling: Anne Douqué
Publicatiedatum
Luisterboek: 24 januari 2023
Ebook: 24 januari 2023
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België