704 Reviews
4.19
Taal
Nederlands
Categorie
Romans
Lengte
10U 47M

De verborgen apotheek

Auteur: Sarah Penner Voorlezer: Machteld van der Gaag Luisterboek en E-book

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann

Londen, 1791.
Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap.

Londen, heden.
Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden...

Over De verborgen apotheek
'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf

© 2021 HarperCollins Holland (Luisterboek) ISBN: 9789402761832 © 2021 HarperCollins Holland (E-book) ISBN: 9789402761320 Vertaler: Mieke Trouw