250 Reviews
3.95
Serie
Deel 1 van 4
Taal
Nederlands
Categorie
Romance
Lengte
10U 12M

Het familiehotel van Sapphire Bay

Auteur: Holly Martin Voorlezer: Liss Walravens Luisterboek en E-book

De heerlijke feelgoodroman ‘Het familiehotel van Sapphire Bay’ van Holly Martin gaat over Aria, die al haar hele leven op Jewel Island woont. Zelfs toen haar zussen Clover en Skye vertrokken, bleef zij achter bij haar vader om te helpen met het runnen van het familiehotel. Een jaar na hun vaders dood, is Aria genoodzaakt om het hotel te verkopen. Als de knappe Noah, een man die veel hotels opknapt, die zomer op Jewel Island verblijft, lijkt het een geschenk uit de hemel. Aria wil de relatie graag professioneel houden, maar Noah heeft een geheim dat Aria’s hele leven op z’n kop zal zetten. Holly Martin, bekend van haar Happiness-serie, komt met een fijne feelgoodroman waar je helemaal bij weg kunt zwijmelen. ‘Het familiehotel van Sapphire Bay’ is het eerste boek in Holly Martins feelgoodserie de Zussen van Jewel Island en is perfect voor de fans van Lucinda Riley, Nicola May en Jenny Colgan.

© 2021 Z&K (Luisterboek) ISBN: 9789020541045 © 2021 Z&K (E-book) ISBN: 9789020541038 Oorspronkelijke titel: Sunrise over Sapphire Bay

Ontdek meer