1140 Reviews
3.78
Taal
Nederlands
Categorie
Misdaad
Lengte
3U 13M

Hotel van sneeuw

Auteur: Noortje Brink Voorlezer: Willemijn de Vries Luisterboek en E-book

Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht.
Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe moet hen nader tot elkaar brengen. Maar wanneer Stella en Joost bij het hotel aankomen, blijkt dat er iets vreemds met het hotel aan de hand is… ‘Hotel van sneeuw’ is beklemmend, vol spanning en is voor de fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

© 2020 Loft Books (Luisterboek) ISBN: 9789047205326 © 2019 Loft Books (E-book) ISBN: 9789047205319

Ontdek meer