Coronashock
- Autor
- Editor
- Idioma
- Holandês
- Formato
- Categoria
Não-ficção
Corona is/was in de eerste plaats een gezondheidscrisis, dat spreekt voor zich. Maar iedereen weet dat deze crisis ook gevolgen zal hebben voor onze economie en onze financiën. En dat de samenleving door elkaar geschud is en we in domeinen als gezondheidszorg, onderwijs, staatsstructuur en overheidsbeleid flink wat lessen hebben te leren.
Professor Johan Albrecht is senior fellow bij het Itinera Institute en doceert milieu-economie aan de Universiteit Gent. Hij is auteur van vijf boeken en meer dan veertig publicaties in internationale tijdschriften en verzamelwerken.
Hij blikt in dit visionaire boek vooruit op hoe corona als een gamechanger kan fungeren om een en ander essentieel te veranderen in ons land. Onder het motto 'never let a good crisis go to a waste' pleit hij ervoor om van deze shock een oppurtuniteit te maken. Met al 20 jaar van de 21ste eeuw achter ons, moeten we afscheid nemen van de recepten van de 20ste. Daadkracht, verantwoordelijkheidszin, efficiëntie, leiderschap en het mobiliseren van al onze talenten zullen nodig zijn.
© 2020 BORGERHOFF & LAMBERIGTS (E-book): 9789463932721
Data de lançamento
E-book: 20 de junho de 2020
Outros também usufruíram...
- Het verhaal van Flandria: De merkwaardige opkomst en de dramatische val van de rode brigade Filip Osselaer
- Tuchtdossier Chris De Vleeschauwer
- Vier thrillers in één boek Mei 2024 Alfred Bekker, Jack Raymond
- Hugo Verriest: Biografie Romain VanLandschoot
- Gezichtsverlies Marc Josten, Rob Smits
- Wegpiraten: Misdaadroman Pete Hackett
- 6 Harde Westerns in één deel April 2023 Neal Chadwick
- Dansen op een koord: Wat het écht betekent om CEO te zijn en hoe je ondertussen ook mens blijft Leslie Cottenjé
- Commissaire Marquanteur en de gestoorde collega: Frankrijk misdaadthriller Alfred Bekker
- Cyberveilig in 10 dagen Kenneth Dée, Hans Verbist
- Harry Potter e a Pedra Filosofal J.K. Rowling
- Pratique o poder do "Eu posso" Bruno Gimenes
- 18 Maneiras de ser uma pessoa mais interessante Tom Hope
- 10 Maneiras de manter o foco James Fries
- A gente mira no amor e acerta na solidão Ana Suy
- O sonho de um homem ridículo Fiódor Dostoiévski
- talvez a sua jornada agora seja só sobre você: crônicas Iandê Albuquerque
- Mais esperto que o diabo: O mistério revelado da liberdade e do sucesso Napoleon Hill
- A metamorfose Franz Kafka
- Gerencie suas emoções Augusto Cury
- Harry Potter and the Philosopher's Stone J.K. Rowling
- Sociedade do cansaço Byung-Chul Han
- Jogos vorazes Suzanne Collins
- Especialista em pessoas: Soluções bíblicas e inteligentes para lidar com todo tipo de gente. Tiago Brunet
- O pequeno príncipe Antoine de Saint-Exupéry
