Ouça e leia

Entre em um mundo infinito de histórias

  • Ler e ouvir tanto quanto você quiser
  • Com mais de 500.000 títulos
  • Títulos exclusivos + Storytel Originals
  • 7 dias de teste gratuito, depois R$19,90/mês
  • Fácil de cancelar a qualquer momento
Assine agora
br bdp devices
Cover for De verhalen

De verhalen

Idioma
Holandês
Formato
Categoria

Ficção

Joop Waasdorp emigreerde in 1956 naar Australië, maar in 1961 keerde hij terug naar Amsterdam. Na een aantal publicaties over zijn Australische herinneringen in Podium debuteerde hij in 1965 met zijn eerste bundel Het naakte leven. Onmiddellijk werd zijn talent voor vertellen herkend. C. Buddingh’ noemde hem ‘de Nescio van de have-nots’, en hij werd vergeleken met Elsschot.

Waasdorps verhalen worden gekenmerkt door een ontgoochelde visie op het leven, maar met humor als reddingsboei, een afkeer van de zwaarwichtigheid en dikdoenerij en een bevreemde observatielust. In deze verzameling zijn de bundels Welkom in zee!, Het naakte leven, Het lot van de kunst en Verspreide verhalen opgenomen.

De royalty opbrengsten van deze uitgave komen geheel ten goede van Stichting Brooke Hospital for Animals Nederland – www.brooke.nl

© 2024 J.M. Meulenhoff (Ebook): 9789460922305

Data de lançamento

Ebook: 15 de janeiro de 2024

Outros também usufruíram...