5
2 / 3
Ilukirjandus
Serie Three Sisters Island - deel 2
Welkom terug op Three Sisters Island, waar het gezinsleven op de eerste plaats staat, waar vergeving wacht en een tweede kans mogelijk is.
Voor Madison Grayson is het leven goed. Ze is pas gediplomeerd als huwelijks- en gezinstherapeut en kan niet wachten om haar eigen praktijk op te starten. Ondanks het ongelukkige tekort aan geschikte vrijgezellen op het eiland - ze zijn allemaal te jong, te oud of te raar - heeft Maddie het gevoel dat ze eindelijk haar plekje gevonden heeft. Geen enkele paniekaanval in het afgelopen jaar. Niet één!
En dan komt plotseling Ricky O'Shea uit de lucht vallen. Letterlijk! Vanuit de heldere blauwe lucht! Ricky, de enige man ter wereld die ze nooit meer hoopte te zien - die haar aartsvijand is geweest van de kleuterschool af tot haar laatste dans op de middelbare school - zweeft aan een parachute, als een superheld, naar de stad, en landt op Boon Dock. Ricky O'Shea. Nu pastor Rick, de nieuwe dominee op _ ree Sisters Island... Paniek!
Strandbries is het tweede deel in de serie Three Sisters Island. Verder verschenen: * Deel 1 Zomertij
© 2022 Zoeklicht, Uitgeverij 't (E-raamat): 9789064513701
Tõlkijad: Joeky Janusch
Väljaandmise kuupäev
E-raamat: 3. veebruar 2022
Kokku üle 700 000 raamatu 4 keeles
Suur valik eestikeelseid raamatuid
Uusi raamatuid iga nädal
Kids Mode lastesõbralik keskkond
14.99 € /kuus
Tühista igal ajal
119.99 € /aasta
Säästa 33%