Entrez dans un monde infini d'histoires
3.1
Policiers et suspense
Powieść kryminalna Jacka Corta, tajemniczego pisarza pierwszej połowy XX wieku.
Najmądrzejsi złodzieje nie kradną złota, diamentów czy pieniędzy, bo wiedzą, że równie wielką wartość mogą mieć ważne dokumenty. Nick Carter i jego wspólnicy stają przed kolejną sprawą, choć tym razem będą musieli odzyskać to, co bardzo łatwo ukryć, czyli kartki papieru, których wartość jest zaskakująco wysoka.
Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów z których pochodzi. W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.
Jack Cort to pseudonim tajemniczego pisarza gatunku kryminalnego; jego powieści usadowione w XX wieku, chociaż można nazwać krótką formą, od samego początku budują niesamowite napięcie i kuszą zagadkami, których rozwiązaniem zajmują się najwięksi detektywi w historii.
© 2020 SAGA Egmont (Livre audio ): 9788726515763
Date de sortie
Livre audio : 11 mai 2020
Mots-clés
Accès à la bibliothèque complète
Mode enfant
Annulez à tout moment
Pour accompagner vos loisirs
1 compte
15 heures/mois
Pour vos trajets quotidiens
1 compte
30 heures/mois
Pour écouter tous les jours
1 compte
45 heures/mois
Français
France