격이 다른 오디오북 생활을 경험해보세요!
Als er in de thriller Dood de vader van Sandrone Dazieri een kind verdwijnt, wordt politieagente Colomba bijgestaan door de hoogbegaafde Dante in een klopjacht op de mysterieuze ‘Vader’.
In de Italiaanse thrillersensatie Dood de vader, het eerste deel in de Colomba & Dante-reeks van Sandrone Dazieri, verdwijnt in de buitenwijken van Rome een kind en wordt de moeder dood gevonden, onthoofd. Colomba, een vastberaden, knappe, maar door haar werk getraumatiseerde politieagente, staat onder grote druk de ontvoering op te lossen.
Colomba wordt bijgestaan door Dante Torre, 'de man van de silo's'. Dante is hoogbegaafd, briljant en een expert in het doorgronden van menselijk gedrag. Maar zijn genialiteit gaat gepaard met fobieën en paranoia. Als kind werd hij ontvoerd en opgesloten in een silo, waar hij werd opgevoed door zijn enige contact met de wereld, de mysterieuze 'Vader'.
Dante gaat af op zijn intuïtie: de Vader is terug. Maar kan Colomba daarop vertrouwen? En durft Dante de confrontatie met zijn eigen verleden aan te gaan en zijn ergste nachtmerrie onder ogen te komen?
‘Sardonische thriller van een markante Italiaan.’ – VN Detective & Thrillergids
‘De koning van de Italiaanse thriller.’ – UomoModerno Magazine
‘Spraakmakende thriller voor de liefhebbers van Nesbø en Slaughter.’ – Zin Magazine
***** ‘Onbezonnen acties en heerlijke personages. Zeer geslaagd.’ – Leidsch Dagblad
© 2022 Xander Uitgevers B.V. (오디오북
): 9789401617611
© 2015 Xander Uitgevers B.V. (전자책
): 9789401603621
번역자 : Irene Goes
출시일
오디오북
: 2022년 4월 7일
전자책
: 2015년 3월 27일
국내 유일 해리포터 시리즈 오디오북
5만권이상의 영어/한국어 오디오북
키즈 모드(어린이 안전 환경)
월정액 무제한 청취
언제든 취소 및 해지 가능
오프라인 액세스를 위한 도서 다운로드
친구 또는 가족과 함께 오디오북을 즐기고 싶은 분들을 위해
2-3 계정
무제한 청취
2-3 계정
무제한 청취
언제든 해지하실 수 있어요
2 개 계정
17900 원 /월한국어
대한민국