Step into an infinite world of stories
Eindelijk een nieuw boek van de auteur van de internationale bestsellertrilogie Allerzielen!
Op het slagveld van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog ontmoet de jonge chirurg Marcus MacNeil de mysterieuze Matthew Clairmont. Matthew doet Marcus een aanbod dat hij niet kan weigeren: een kans op een nieuw leven, een eeuwig leven. Marcus grijpt zijn kans, maar het leven van een vampier is niet zo zorgeloos als hij dacht.
Driehonderd jaar later valt hij als een blok voor de jonge Phoebe Taylor. Het lijkt het beste als Phoebe ook een vampier wordt, maar algauw blijkt dat het leven van een nieuwe vampier in het moderne Londen net zo zwaar is als in het Amerika van de 18e eeuw. Marcus realiseert zich dat de schaduwen waar hij driehonderd jaar geleden aan dacht te zijn ontsnapt, hen misschien wel eeuwig zullen achtervolgen.
De pers over de boeken van Deborah Harkness
‘Harkness is een van de besten, vergelijkbaar met Diana Gabaldon en Stephenie Meyer.’ Algemeen Dagblad
‘Spanning, magie, romantiek – een opwindende en betoverende pageturner.’ Marie Claire
‘Slim. Origineel. Kortom, onweerstaanbaar!’ The Sunday Times
‘Harkness brengt de wereld van magie op kleurrijke wijze tot leven, met een einde dat doet verlangen naar meer.’ Publishers Weekly
© 2022 Meulenhoff Boekerij (Ebook): 9789402311723
Translators: Annemarie Lodewijk
Release date
Ebook: 1 October 2022
Over 950 000 titles
Kids Mode (child safe environment)
Download books for offline access
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to listen and read without limits.
1 account
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
For those who want to share stories with family and friends.
2-3 accounts
Unlimited Access
Unlimited listening
Cancel anytime
2 accounts
S$14.90 /monthEnglish
Singapore