Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 950 000 titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • Easy to cancel anytime
image.devices-Singapore 2x

Vergis je niet

35 Ratings

4.2

Series

3 of 6

Duration
10H 16min
Language
Dutch
Format
Category

Romance

Sophie is gelukkig met haar grote liefde Frederick nu ze haar geheim aan hem heeft verteld. Hij vraagt haar wederom ten huwelijk waar ze overtuigend ja op antwoordt. Het jaloerse en bezitterige gedrag van Frederick is een stuk milder geworden, maar wordt zwaar op de proef gesteld door de intimidaties van zijn bazin. Zodra haar beste vriend Rens naast haar komt te wonen en hij zijn ware gevoelens voor Sophie niet langer kan onderdrukken, worden kleine irritaties een tikkende tijdbom. Tijdens de trouwceremonie verstoort Eduard hun geluk en ook Rens gooit alles in de strijd om Sophie voor zich te winnen.

'Vergis je niet’ is een eigentijds liefdesverhaal dat gaat over innige vriendschap, intens houden van en keuzes maken.

Miranda Hillers (1971) schrijft New Adult-bestsellers, of zoals ze zelf haar verhalen omschrijft: Romances with a twist. Op jonge leeftijd verslond Miranda bijna alles wat er te lezen viel. Later hield ze dagboeken bij en schreef ze over de belevenissen tijdens het stappen met haar vriendinnen, inclusief de nodige liefdesperikelen. Met name die periode heeft haar geïnspireerd tot het schrijven van de Blingg- en WWW-serie, die draaien om liefde gecombineerd met drama.

In 2014 publiceerde Miranda haar eerste titel uit de Blingg-serie Het geeft niet, waarna al snel meerdere delen volgden. Dankzij de WWW-serie (Wij Willen Winnen) ging haar schrijfcarrière in vogelvlucht. Deze serie ontving niet alleen lovende recensies, maar twee van de delen behaalde in 2017 zelfs een Indie Award; dé literaire prijs voor indie-auteurs. Ook belandde KAI in de top drie zomerboeken van 2017 van de Bibliotheek.

Miranda is trots op al haar tientallen boeken, maar ze blijft een zwak voor DEX houden. Tot op heden is dat haar bestverkochte boek die bovendien naar het Engels is vertaald. Inmiddels is ook het eerste deel uit de Blingg-serie in het Spaans en Frans verkrijgbaar. Haar meest recente boek Energieke extase, het vierde deel uit de friends4life-serie verschijnt eind 2021.

© 2022 SAGA Egmont (Audiobook): 9788728289860

Release date

Audiobook: 21 November 2022

Others also enjoyed ...

Features:

  • Over 950 000 titles

  • Kids Mode (child safe environment)

  • Download books for offline access

  • Cancel anytime

Most popular

Unlimited

For those who want to listen and read without limits.

S$12.98 /month
3 days for free
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Unlimited listening

  • Cancel anytime

Try now

Unlimited Bi-yearly

For those who want to listen and read without limits.

S$69 /6 months
14 days for free
Save 11%
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Unlimited listening

  • Cancel anytime

Try now

Unlimited Yearly

For those who want to listen and read without limits.

S$119 /year
14 days for free
Save 24%
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Unlimited listening

  • Cancel anytime

Try now

Family

For those who want to share stories with family and friends.

From S$14.90/month
  • 2-3 accounts

  • Unlimited Access

  • Unlimited listening

  • Cancel anytime

2 accounts

S$14.90 /month
Try now