Step into an infinite world of stories
Fiction
Indrukwekkende roman tussen feit en fictie
Een liefde in Amerika Wanneer de Nederlandse journaliste Laura Achenbach de aanslagen op het World Trade Center in New York van dichtbij meemaakt, is het `alsof haar verleden in één klap is uitgewist . Ze wil weg van de chaos, stank en verwarring. In een restaurant ontmoet ze Charles Perry, ex-Black Panther en manager van het beroemde Apollo Theater. Hij stuurt haar naar zijn familie in Detroit en Laura s leven verandert volkomen.
Christine Otten was bij toeval in New York tijdens de aanslagen op 11 september 2001. Haar ervaringen verwerkte zij in de indrukwekkende roman Als Casablanca.
Christine Otten is schrijver, journalist, performer. Met haar zinnelijke manier van schrijven trekt ze elk onderwerp naar zich toe; de grens tussen feit en fictie vervaagt in haar verhalen en reportages.
`Otten deed verschillende interviews waarop ze haar roman baseerde. In deze mix van feit en fictie ligt de grote originaliteit van het boek. Een intrigerende, eigenzinnige roman. ALGEMEEN DAGBLAD `Prachtig verweeft Otten de verschillende levensverhalen van een aantal zwarte Amerikanen met die van de Nederlandse journaliste. LINDA `Ottens schrijfstijl is vloeiend en suggestief. De decors mogen er zijn: berglandschappen, armoedige buitenwijken, de stad Detroit in al zijn troosteloze glorie. HET PAROOL
© 2012 De Geus (Ebook): 9789025437961
Release date
Ebook: July 19, 2012
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International