Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036
Language
Dutch
Format
Category

Non-fiction

Sihame El Kaouakibi is een ravissante Vlaamse vrouw van amper 34 jaar. Ze maakte naam in de ondernemerswereld door de oprichting van het project Let's Go Urban, dat het beste in jongeren naar boven wil halen, en NextGenIty, een brug tussen young potentials en de bedrijfswereld.

De vraag om in de politiek te stappen klonk luider en luider voor de Antwerpse krullenbol, en op 20 februari 2019 zette ze de stap. Als ze wilde dat de wereld veranderde, dan moest ze deelnemen aan het politieke spel, en niet langs de kant blijven staan.

In Coming in vertelt ze over haar coming out als politica, maar ook háár verhaal, wat het betekent om op te komen voor je idealen en leert hoe je die strijd moet voeren, wat het betekent om als de op een na jongste op te groeien in een gezin van zeven, waarvan de vader 45 jaar geleden vanuit het Rifgebergte naar België kwam.

Een onthullende, verhelderende en verfrissende blik achter de schermen. Een verhaal van hoe je, ten koste van veel, kan strijden voor je idealen, over de strijd voor gelijkheid voor iedereen, voor alle Vlamingen, van de kansarme jongere op het Kiel tot de kansrijke babyboomer op het Antwerpse Zuid.

© 2020 BORGERHOFF & LAMBERIGTS (Ebook): 9789463933896

Release date

Ebook: November 14, 2020

Others also enjoyed ...

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now