Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036

De kerstmoord: En nog 13 spraakmakende Nederlandse moordzaken ontrafeld door de makers van Moordzaken, de podcast

Language
Dutch
Format
Category

True Crime

Als in 2010 in Bristol een vijfentwintigjarige landschapsarchitecte na een kerstborrel spoorloos blijkt, is heel Engeland dagenlang volledig in de ban van haar verdwijning. Op eerste kerstdag vindt een nietsvermoedende wandelaar haar lichaam onder een berg sneeuw. De klopjacht op de dader is de voorbode van een van de grootste Britse moordonderzoeken ooit, met een opmerkelijke Nederlandse twist.

Na het enorme succes van De pindakaasmoord en De campingmoord komen Carrie en Eddie nu met De kerstmoord. Het bekende podcastduo werpt zijn licht op veertien opgeloste moordzaken zoals de veelbesproken zaak-Ivana Smit en het Anjumer horrorpension, maar ook kleinere, niet minder tot de verbeelding sprekende dossiers zoals de moord in Sint Philipsland, de Drontener bosmoord en de beul van Twente.

'Deze podcast is zo goed omdat hij met respect gemaakt wordt. Fantastisch. Mijn tip: lees dit boek!'- Carlo Boszhard

'Mooie aanvulling op de podcast. Als doorgewinterde true-crimefan mijn aanrader om kennis te maken met het genre!'- Bookaddict.nl

'Fascinerende leesstof die je als lezer verbijsterd achterlaat.' - Trouw

© 2025 Ambo | Anthos (Audiobook): 9789026371653
© 2024 Ambo | Anthos (Ebook): 9789026368578

Release date

Audiobook: October 8, 2025
Ebook: November 5, 2024

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now