Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036

De vlucht van Vasyl en Irina: Oorlog in Oekraïne

2 Ratings

3.5

Duration
2H 32min
Language
Dutch
Format
Category

Fiction

Hoe spannend is het als er opeens oorlog komt?

Rusland valt op meerdere plaatsen Oekraïne binnen. Vasyl en zijn zus Irina kunnen daardoor niet meer naar school. Hun vader gaat als vrijwilliger vechten in het leger. Al snel blijkt dat Vasyl, Irina en hun moeder niet langer in Irpin kunnen blijven wonen. In deze voorstad van Kiev wordt het te gevaarlijk. Ze moeten vluchten ... Dat betekent veel achterlaten. Heel veel.

Er is nog een probleem. De Oekraïners blazen de brug over de rivier op. Dan kunnen de Russische soldaten niet meer van Irpin naar de hoofdstad Kiev. Hoe moeten Vasyl, Irina en moeder nu aan de overkant komen? En áls ze daar komen, kunnen ze dan wel in Kiev blijven bij opa en oma? Hoe lang gaat deze vlucht duren?

Ondanks alle verdriet en ellende is er ook iets moois. Tijdens hun vlucht zingen ze, onder de grond in het metrostation, christelijke liederen!

Een spannend verhaal van een negenjarige jongen die samen met zijn zevenjarige zusje en zijn moeder moet vluchten voor het oorlogsgeweld. Een realistisch boek dat de oorlog in Oekraïne dichtbij brengt.

© 2022 Erdee Media Groep – Uitgeverij de Banier (Audiobook): 9789087189174

Release date

Audiobook: September 15, 2022

Others also enjoyed ...

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now