Step into an infinite world of stories
Religion & Spirituality
Dompel jezelf onder in de betekenis van iconische plaatsen zoals Jeruzalem, Bethlehem en Kapernaüm. Twaalf boeiende bijbelstudies, perfect voor bijbelkringen of als voorbereiding op een Israëlreis.
Israël is een geliefd reisdoel voor heel veel mensen. Jeruzalem, Bethlehem, de Karmel, Nazareth - het zijn plekken die tot de verbeelding spreken vanwege hun bijbelse betekenis. In dit bijbelstudieboek maakt René van Loon aan de hand van bijbelse plaatsen 'dwarsdoorsneden' door de Bijbel en komt daarbij verrassende en interessante bijbelse verbanden op het spoor. Hij beschrijft Jaffa (Joppe) - Engedi - Nazareth - Kapernaüm - Jeruzalem: de vijver van Siloam - Jeruzalem: de Olijfberg - Jeruzalem: de Tempelberg - Bethlehem - Jericho - de Jordaan - Caesarea en de Karmel.
- Uitstekende voorbereiding voor een reis naar Israël - Bruikbaar voor dag- en avondsluitingen tijdens Israëlreizen - Nachtkastboek tijdens Israëlreis - Getoetst in bestaande bijbelkring en geschikt voor bijbelkringen - Verrassende informatie over bijbelse plaatsen
© 2016 KokBoekencentrum Non-Fictie (Ebook): 9789023979579
Release date
Ebook: September 24, 2016
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International