Listen and read

Step into an infinite world of stories

  • Read and listen as much as you want
  • Over 1 million titles
  • Exclusive titles + Storytel Originals
  • 7 days free trial, then €9.99/month
  • Easy to cancel anytime
Subscribe Now
Details page - Device banner - 894x1036

Nachtbloei

Language
Dutch
Format
Category

Fiction

Tijdens hun jeugd in Ghana waren Selasi en Akorfa meer dan nichtjes. Ze waren onafscheidelijk. Selasi was uitbundig en grappig, Akorfa stil en leergierig. Ze deelden alles met elkaar. Maar dan begint Selasi te veranderen. Ze wordt vijandig en stil, haar cijfers gaan achteruit en ze sluit zich af van Akorfa. Ondertussen wordt Akorfa toegelaten tot een Amerikaanse universiteit om arts te worden. Maar wanneer Selasi’s geheim onthuld wordt, begint Akorfa in te zien hoe ook zij een rol speelde in hun vervreemding.

Nachtbloei schetst een meeslepend beeld van klasse en familie in Ghana en van opgroeien in de VS met een migratieachtergrond. Een ontluisterend verhaal over de manier waarop ons geheugen werkt, dat getuigt van de noodzaak van vrouwelijke bondgenoten in een samenleving die hun het zwijgen oplegt.

Peace Adzo Medie is academicus en voorvechter van vrouwenrechten. Ze schrijft zowel fictie als non-fictie. Eerder verscheen haar debuut Zijn enige vrouw, een roman vol intelligentie en humor.

© 2023 Pelckmans (Ebook): 9789463378390

Release date

Ebook: December 21, 2023

Others also enjoyed ...

This is why you’ll love Storytel

  • Listen and read without limits

  • 800 000+ stories in 40 languages

  • Kids Mode (child-safe environment)

  • Cancel anytime

Unlimited stories, anytime

Unlimited

Listen and read as much as you want

9.99 € /month
  • 1 account

  • Unlimited Access

  • Offline Mode

  • Kids Mode

  • Cancel anytime

Try now