Step into an infinite world of stories
Fiction
Een advocaat, met een ervaring van meer dan vijftig jaar, haalt herinneringen op aan zijn praktijk. Hij is daarbij, naar hij schrijft, nogal eenzijdig te werk gegaan. Herinneringen aan handelszaken met interessante rechtsproblemen zijn er niet bij. Dagelijkse wederwaardigheden zijn in dit boek verwerkt in de overtuiging, dat er niets voorbijgaands is zonder eeuwigheidswaarde en niets persoonlijks dat niet iedereen raakt.
Daardoor komen allerlei onderwerpen van algemene aard vanzelf ter sprake, zoals legalisme en sociaal gevoel, maatschappelijk en onmaatschappelijk gedrag, seks, huwelijk en echtscheiding, strafrecht en de eraan inherente ontoereikendheid, burgerlijke ongehoorzaamheid en wat daarmee samenhangt en allerlei meer, en dit alles zoveel mogelijk in anekdotische vorm.
Ten slotte het recht in een wereld vol van onrecht en honger, het onderwerp waaraan dit boekje zijn titel ontleent: Om een lepel soep.
© 2013 Querido (Ebook): 9789021444833
Release date
Ebook: March 3, 2013
Listen and read without limits
800 000+ stories in 40 languages
Kids Mode (child-safe environment)
Cancel anytime
Listen and read as much as you want
1 account
Unlimited Access
Offline Mode
Kids Mode
Cancel anytime
English
International