Tijdelijke zomeractie: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. De aanbieding loopt t/m 11 augustus. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
Het zwijgen waard' is een goednieuw kort verhaal van Gerda van Wageningen dat ze speciaal voor haar veertigjarig schrijversjubileum schreef.
Het door Gerda van Wageningen zelf voorgelezen korte verhaal ‘Het zwijgen waard’ gaat over een oude vrouw, Clarissa, die altijd heeft geleerd dat zwijgen goud is. Haar moeilijke verleden, waarin ze haar pasgeboren zoon heeft moeten afstaan, is haar dochter Hanneke en kleindochter Willemijn dan ook onbekend. Maar dan blijkt op een dag dat Hanneke een brief heeft gekregen van Clarissa’s zoon Hans. Het wordt Clarissa bijna te kwaad als ze beseft dat ze zal moeten praten. De warme stem van Gerda van Wageningen vertelt dit mooie verhaal precies zoals het bedoeld is.
© 2019 Z&K (Ebook): 9789020536249
Publicatiedatum
Ebook: 12 oktober 2019
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België