Tijdelijke zomeractie: ontdek Storytel nu 45 dagen gratis. De aanbieding loopt t/m 11 augustus. Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks in één app.
3
Romans literatuur
De feelgood Zwart ijs van Gerda van Wageningen gaat over Sara Verschoor die terugkeert naar haar geboorteplaats Puttershoek, dit korte winterverhaal bevat personages uit de trilogie Biezen en Riet
Sara Verschoor vindt het moeilijk om terug te keren naar het Puttershoek, het dorp waarin ze is opgegroeid. Uiteindelijk lukt het haar vriend Ferdinand haar over te halen om weer eens een kijkje te nemen in het dorp. Allemaal herinneringen komen weer boven. Ze heeft nu een totaal ander leven dan voorheen, maar ze zou haarzelf niet zijn geworden door haar ervaringen uit Puttershoek, en daarvoor is erg dankbaar.
© 2022 Z&K (Ebook): 9789020548891
Publicatiedatum
Ebook: 11 februari 2022
Voor ieder een passend abonnement
Kies het aantal uur en accounts dat bij jou past
Download verhalen voor offline toegang
Kids Mode - een veilige omgeving voor kinderen
Voor wie onbeperkt wil luisteren en lezen.
1 account
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie zo nu en dan wil luisteren en lezen.
1 account
30 uur/maand
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie Storytel wil proberen.
1 account
10 uur/30 dagen
Spaar ongebruikte uren op tot 50 uur
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
Voor wie verhalen met familie en vrienden wil delen.
2-3 accounts
Onbeperkte toegang
Meer dan 1 miljoen luisterboeken en ebooks
Altijd opzegbaar
2 accounts
€18.99 /30 dagenNederlands
België