Пробвайте сега
Аудиокниги
Подкасти
E-книги
Категории
Студентска отстъпка
Вход
Аудиокниги
Подкасти
E-книги
Категории
Студентска отстъпка
Вход
Пробвайте сега
Начало
Поредици
Battleground Europe
От:
Nigel Cave
Michael Tolhurst
Tim Kilvert-Jones
Jon Cooksey
Michael O'Connor
Andrew Rawson
Francis Mackay
Tim Saunders
Jack Horsfall
Издател:
Pen & Sword Military
Pen & Sword
Поредици
73
Категория
История
Език
Английски
Формат
Начало
Поредици
Battleground Europe
От:
Nigel Cave
Michael Tolhurst
Tim Kilvert-Jones
Jon Cooksey
Michael O'Connor
Andrew Rawson
Francis Mackay
Tim Saunders
Jack Horsfall
Издател:
Pen & Sword Military
Pen & Sword
Поредици
73
Категория
История
Език
Английски
Формат
Книги в тази поредица
In the Footsteps of the Red Baron
Norman Franks
5
Cambrai: The Right Hook
Nigel Cave
La Boiseslle: Ovillers/Contalmaison Somme
Michael Stedman
In Pursuit of Hitler: A Battlefield Guide to the Seventh (US) Army Drive
Andrew Rawson
Omaha Beach: V Corps' Battle for the Normandy Beachhead
Tim Kilvert-Jones
Riqueval: Hindenburg Line
K. W. Mitchinson
Bastogne: Battle of the Bulge
Michael Tolhurst
Operation Epsom: VIII British Corps vs 1st SS Panzerkorps
Tim Saunders
Sword Beach: British 3rd Division/27th Armoured Brigade
Tim Kilvert-Jones
Mons 1914
Nigel Cave
Boom Ravine: Somme
Trevor Pidgeon
Walking the Salient
Paul Reed
Villers-Plouich: Hindenburg Line
K. W. Mitchinson
Gallipoli: The Ottoman Campaign
Nigel Steel
Montauban: Somme
Graham Maddocks
Touring the Italian Front, 1917–1919
Francis Mackay
Messines Ridge: Ypres
Peter Oldham
Loos: Hill 70: French Flanders
Andrew Rawson
Sanctuary Wood & Hooge: Ypres
Nigel Cave
Villers-Bretonneux: Somme
Peter Pedersen
Gold Beach: Inland from King, June 1944
Christopher Dunphie
2
Flesquieres–Hindenburg Line
Nigel Cave
Cherbourg
Andrew Rawson
Flers & Gueudecourt: Somme
Trevor Pidgeon
Airfields & Airmen: Somme
Mike O'Connor
Graves & Sassoon: On the Trail of the Poets of the Great War
Philip Guest
St Vith: US 106th Infantry Division
Michael Tolhurst
4
Gully Ravine: Gallipoli
Stephen Chambers
Arnhem: Landing Grounds and Oosterbeek
Frank Steer
Atlantic Wall: Channel Islands: Jersey, Guernsey, Alderney, Sark
George Forty
Monchy le Preux: Arras
Colin Fox
Fromelles: French Flanders
Peter Pedersen
3
Juno Beach: Canadian 3rd Infantry Division–July 1944
Tim Saunders
Airfields & Airmen: Arras
Mike O'Connor
Hamel: Somme
Peter Pedersen
Anzio: Italy 1944
Ian Blackwell
St Quentin: Hindenburg Line
Philip Guest
Dieppe: Operation Jubilee—Channel Ports
Tim Saunders
Beaucourt: Somme
Michael Renshaw
The Island: Nijmegen to Arnhem
Tim Saunders
Redan Ridge: Somme
Michael Renshaw
Mont Pinçon: Normandy
Eric Hunt
Boulogne: The Guards Brigade Fighting Defence - May 1940
Jon Cooksey
Serre: Somme
Nigel Cave
Loos: Hohenzollen: French Flanders
Andrew Rawson
Crossing the Rhine: Remagen Bridge: 9th Armoured Infantry Division
Andrew Rawson
3
Airfields and Airmen: Ypres
Michael O'Connor
Bazentin Ridge: Somme
Edward Hancock
Gavrelle: Arras
Kyle Tallett
Wilfred Owen: On the Trail of the Poets of the Great War
Philip Guest
4
Viewing 50 out of 62 items
Load more
Слушайте и четете
Открийте безкрайна вселена от истории
Слушайте и четете неограничено
Над 500 000 заглавия
Ексклузивни и Storytel Original заглавия
7 дни безплатен тестов период
Можете да прекратите лесно по всяко време
Пробвайте Storytel
Компания
За Storytel
Кариери
Инвеститори
В медиите
Устойчиво развитие
Разгледайте
Търсене
Книги
Поредици книги
Storytel Original
Автори
Разказвачи
Полезни линкове
Контакти и помощ
Абонаментни планове
Купете подаръчен ваучер
Използвайте подаръчен ваучер
Език и регион
Български
България
Следвайте ни
Политика на поверителност
Условия за ползване
Бисквитки