Coronashock
- Autor
- Editorial
- Idioma
- Holandés
- Formato
- Categoría
No ficción
Corona is/was in de eerste plaats een gezondheidscrisis, dat spreekt voor zich. Maar iedereen weet dat deze crisis ook gevolgen zal hebben voor onze economie en onze financiën. En dat de samenleving door elkaar geschud is en we in domeinen als gezondheidszorg, onderwijs, staatsstructuur en overheidsbeleid flink wat lessen hebben te leren.
Professor Johan Albrecht is senior fellow bij het Itinera Institute en doceert milieu-economie aan de Universiteit Gent. Hij is auteur van vijf boeken en meer dan veertig publicaties in internationale tijdschriften en verzamelwerken.
Hij blikt in dit visionaire boek vooruit op hoe corona als een gamechanger kan fungeren om een en ander essentieel te veranderen in ons land. Onder het motto 'never let a good crisis go to a waste' pleit hij ervoor om van deze shock een oppurtuniteit te maken. Met al 20 jaar van de 21ste eeuw achter ons, moeten we afscheid nemen van de recepten van de 20ste. Daadkracht, verantwoordelijkheidszin, efficiëntie, leiderschap en het mobiliseren van al onze talenten zullen nodig zijn.
© 2020 BORGERHOFF & LAMBERIGTS (Libro electrónico): 9789463932721
Fecha de lanzamiento
Libro electrónico: 20 de junio de 2020
Otros también disfrutaron ...
- Het verhaal van Flandria: De merkwaardige opkomst en de dramatische val van de rode brigade Filip Osselaer
- Tuchtdossier Chris De Vleeschauwer
- Vier thrillers in één boek Mei 2024 Alfred Bekker, Jack Raymond
- Hugo Verriest: Biografie Romain VanLandschoot
- Gezichtsverlies Marc Josten, Rob Smits
- Wegpiraten: Misdaadroman Pete Hackett
- 6 Harde Westerns in één deel April 2023 Neal Chadwick
- Dansen op een koord: Wat het écht betekent om CEO te zijn en hoe je ondertussen ook mens blijft Leslie Cottenjé
- Commissaire Marquanteur en de gestoorde collega: Frankrijk misdaadthriller Alfred Bekker
- Cyberveilig in 10 dagen Kenneth Dée, Hans Verbist
- El Poder de Estar Solo: Una Dosis de Motivación Acompañada de Ideas Revolucionarias Para una Vida Mejor BRIAN ALBA, Brian Alba
- Harry Potter y la piedra filosofal J.K. Rowling
- Los secretos de la mente millonaria T. Harv Eker
- Cien años de soledad Gabriel García Márquez
- La psicología del dinero: Cómo piensan los ricos: 18 claves imperecederas sobre riqueza y felicidad Morgan Housel
- Alas de sangre Rebecca Yarros
- Cadaver exquisito Agustina Bazterrica
- Una corte de rosas y espinas: Una corte de rosas y espinas 1 Sarah J. Maas
- Satanás Mario Mendoza
- Cómo Hablar Con Cualquier Persona En Cualquier Lugar Y En Cualquier Momento Nina Maxwell
- Harry Potter y el prisionero de Azkaban J.K. Rowling
- El hombre en busca de sentido Viktor Frankl
- La Biblioteca de la Medianoche (AdN) Matt Haig
- La hora de los lobos Mario Mendoza
- Prohibido decir toda la verdad Raul Benoit
