Elegance
- Autor
- Editorial
`Dit is een boek waar vrouwen zich in zullen herkennen. Louise is een prachtpersonage, net zo charmant neurotisch en prettig gestoord als Bridget Jones. Glamour
Louise Canova staat voor een keuze. Ze is 32 jaar, haar huwelijk hapert en de onzekerheden uit haar jeugd zijn terug om haar te bestoken. Neuzend in een tweedehandsboekwinkeltje stuit ze op een vaalgrijs exemplaar van een boek, Élégance. Een mode-encyclopedie geschreven door de uitzonderlijke Franse mode-expert, Madame Genevieve Antoine Dariaux. Het belooft iedere eenvoudige vrouw in een zelfverzekerde dame te veranderen. Er is niets waar Madame Dariaux geen welluidend advies over heeft: onachtzame echtgenoten, valse vrienden, en de sterke band tussen moeders en dochters.
Wanneer Louise zichzelf voorneemt Madames advies te volgen, verandert haar leven op een manier die ze nooit had durven dromen. In het boek ligt de sleutel naar haar eigen verleden besloten. En naarmate er meer deuren voor haar opengaan, ontdekt ze een kracht waarvan ze niet wist dat ze hem in zich had.
Maar alles, zelfs élégance, heeft zijn prijs
© 2014 Xander Uitgevers B.V. (Libro electrónico): 9789045207667
Traductores: Mariëtte van Gelder
Fecha de lanzamiento
Libro electrónico: 24 de junio de 2014
Otros también disfrutaron ...
- El Poder de Estar Solo: Una Dosis de Motivación Acompañada de Ideas Revolucionarias Para una Vida Mejor BRIAN ALBA, Brian Alba
- Harry Potter y la piedra filosofal J.K. Rowling
- Los secretos de la mente millonaria T. Harv Eker
- Cien años de soledad Gabriel García Márquez
- La psicología del dinero: Cómo piensan los ricos: 18 claves imperecederas sobre riqueza y felicidad Morgan Housel
- Alas de sangre Rebecca Yarros
- Cadaver exquisito Agustina Bazterrica
- Una corte de rosas y espinas: Una corte de rosas y espinas 1 Sarah J. Maas
- Harry Potter y el prisionero de Azkaban J.K. Rowling
- Satanás Mario Mendoza
- Cómo Hablar Con Cualquier Persona En Cualquier Lugar Y En Cualquier Momento Nina Maxwell
- La Biblioteca de la Medianoche (AdN) Matt Haig
- El hombre en busca de sentido Viktor Frankl
- La hora de los lobos Mario Mendoza
- Prohibido decir toda la verdad Raul Benoit
