Hören und Lesen

Tritt ein in eine Welt voller Geschichten

  • Mehr als 600.000 Hörbücher und E-Book
  • Jederzeit kündbar
  • Exklusive Titel und Originals
  • komfortabler Kinder-Modus
Abonniere jetzt
se-device-image-1200x1200

Schoonfamilie is ook familie

Sprache
Niederländisch
Format
Kategorie

Religion & Spiritualität

Wie trouwt krijgt er familie bij. Soms tegen wil en dank. Gespannen verhoudingen komen helaas tot in de beste families voor. Ook onder christenen is een goede onderlinge relatie niet vanzelfsprekend. Miscommunicatie, wantrouwen, angst, vooringenomenheid, karakterstructuren, behoren tot verschillende kerkverbanden, het kunnen evenzoveel bouwstenen zijn voor wanverhoudingen in de familie. Maar al te vaak ontstaan hierdoor ook weer spanningen tussen (aanstaande) echtgenoten. Zeker als het de verhouding (schoon)ouders-(schoon)kind betreft.

Kun je ondanks verschillen toch met elkaar op een christelijke (Bijbelse) wijze samenleven, in liefde, geduld en verdraagzaamheid ...? In dit boekje dat vanuit de praktijk geschreven is, probeert ds. J. Belder antwoord te geven op die vraag. Hij doet een aantal praktische suggesties om impasses te doorbreken en te werken aan een betere onderlinge verstandhouding.

De auteur (1955) is hervormd emerituspredikant. Hij diende de gemeente van Loon op Zand, Katwijk aan Zee, Nieuw-Lekkerland en Dordrecht. Als gevolg van een langdurige burn-out ging hij in 2007 met vervroegd emeritaat. Hij schrijft voor verschillende bladen en publiceerde diverse boeken.

© 2015 De Banier (E-Book): 9789033624421

Erscheinungsdatum

E-Book: 4. April 2015

Anderen gefällt...

Wähle dein Abo-Modell

  • Über 600.000 Titel

  • Lade Titel herunter mit dem Offline Modus

  • Exklusive Titel und Storytel Originals

  • Sicher für Kinder (Kindermodus)

  • Einfach jederzeit kündbar

Am beliebtesten!

Unlimited

Für alle, die unbegrenzt hören und lesen möchten.

18.90 € /Monat
7 Tage kostenlos
  • 1 Konto

  • Unbegrenzter Zugriff

  • Jederzeit kündbar

  • Wechsel zu Basic jederzeit möglich

Jetzt ausprobieren

Basic

Für alle, die gelegentlich hören und lesen.

7.90 € /Monat
7 Tage kostenlos
  • 1 Konto

  • 20 Stunden/pro Monat

  • Jederzeit kündbar

  • Abo-Upgrade jederzeit möglich

Jetzt ausprobieren