Entrez dans un monde infini d'histoires
52 of 167
Développement personnel et bien-être
Nogle gange handler livet om at gribe de muligheder, der falder for ens fødder. David Zilber gik fra ikke at vide, hvad han ville, til at blive en af verdens bedste til sit fag som fermenteringschef på Noma. Sebastian Himmelstrup besøger manden med den farverige stil og den syltede kål for at høre om fordelen ved at hoppe i, hvor man ikke kan bunde.
Af: Sebastian Himmelstrup Indlæst af: Tue Sørensen Musik: Upright Bragt i Euroman Produceret af Talk Town, Story House Egmont
I 'Lydmagasinet Euroman' får du de bedste artikler fra Euroman direkte ind i øregangene.
Skrevet af: Skiftende skribent Indlæst af: Skiftende indlæser Produceret af Talk Town, Story House Egmont
Euroman er et dansk magasin for mænd, der udgives af Egmont, og som siden 1992 hver måned har inspireret med artikler om kultur, mode, design, oplevelser og mennesker, der gør en forskel.
© 2023 Lindhardt og Ringhof (Livre audio ): 9788727068084
Date de sortie
Livre audio : 29 avril 2023
Mots-clés
Accès à la bibliothèque complète
Mode enfant
Annulez à tout moment
Pour accompagner vos loisirs
1 compte
15 heures/mois
Pour vos trajets quotidiens
1 compte
30 heures/mois
Pour écouter tous les jours
1 compte
45 heures/mois
Français
France