Entrez dans un monde infini d'histoires
3.6
Policiers et suspense
Sinds Christian zijn bivakplek op het Zweedse eiland Elandsoog moest opgeven, houdt hij de nieuwe bewoners Ivan en Zahra in de gaten. Hij is ervan overtuigd dat Ivan meer op zijn kerfstok heeft, zeker wanneer zijn vriend op één van hun heimelijke bezoekjes aan het eiland wordt doodgeschoten.
In een poging om zijn eigen onschuld te bewijzen, moet Christian de waarheid aan het licht brengen. Maar Ivan sluipt niet als enige door de Zweedse bossen. En wie houdt uiteindelijk wie in de gaten?
Auteur Esther Quatfass groeide op en studeerde in Amsterdam, maar verloor haar hart in Scandinavië. Samen met haar Belgische partner verruilde ze de lage landen voor het prachtige Zweden waar ze sledetochten organiseren.
© 2020 Lind & Co (Livre audio ): 9789178619351
Date de sortie
Livre audio : 7 mai 2020
Mots-clés
Accès à la bibliothèque complète
Mode enfant
Annulez à tout moment
Pour accompagner vos loisirs
1 compte
15 heures/mois
Pour vos trajets quotidiens
1 compte
30 heures/mois
Pour écouter tous les jours
1 compte
45 heures/mois
Français
France