Entrez dans un monde infini d'histoires
Indringend debuut over een jonge vrouw in een kleine gemeenschap, vlak voor het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. Voor de lezers van Claire Keegan.
Walvistij van Elizabeth O’Connor is een prachtige roman over verlies en vooruitgang.
Het is 1938 en voor Manod, een jonge vrouw die op een eiland voor de kust van Wales woont, lijkt haar wereld al te eindigen nog voordat ze een leven heeft kunnen opbouwen. Na de omineuze verschijning van een gestrande walvis op de kust en geruchten over onderzeeërs die de wateren onveilig maken, zetten de eilandbewoners zich schrap.
Wanneer twee antropologen van het hoofdeiland arriveren om de gebruiken van de eilanders te bestuderen, ziet Manod een gelegenheid om het eiland te verlaten en het leven te gaan leiden dat ze voor ogen heeft. Maar terwijl ze hen over de kliffen rondleidt, raakt ze verstrikt in hun relatie en haar verbeelde toekomst lijkt buiten bereik te raken.
Elizabeth O’Connor heeft met Walvistij een prachtige, verpletterend mooi debuut geschreven over verlangen en verraad tegen de achtergrond van een wereld die zich aan de rand van een afgrond bevindt.
‘Even beeldend als talig [...] klein maar rijk boek ’ – Het Parool
© 2024 Ambo | Anthos (Livre audio ): 9789026367236
Traducteurs : Jan de Nijs
Date de sortie
Livre audio : 29 mai 2024
Mots-clés
Accès à la bibliothèque complète
Mode enfant
Annulez à tout moment
Pour accompagner vos loisirs
1 compte
15 heures/mois
Pour vos trajets quotidiens
1 compte
30 heures/mois
Pour écouter tous les jours
1 compte
45 heures/mois
Français
France